Kalite Politikamız ve Hedeflerimiz

uyumluluk

Kalite Politikamız

Melina Aero Teknoloji Geliştirme ve Dizayn Bürosu A.Ş. en güncel Teknoloji Yönetimi ilkelerini uygulayan bir teknoloji geliştirme ve tasarım şirketidir. Melina Aero “teknolojinin kara kutusu” sloganı doğrultusunda tekniğin bilinen durumundaki gelişmeler çerçevesinde deneyimli ve profesyonel bir kadro ile üstlendiği projeleri planlayan ve bu kapsamda bilgisayar destekli tasarım, mühendislik ve imalat imkanlarını kullanarak müşterilerine üst düzeyde katma değer sağlamayı hedeflemektedir.

Melina-Aero, Ar-Ge temelli çalışmaları ile sürekli gelişme ve ilerleme sağlayabilen, müşteri memnuniyetini ve potansiyelini artıran, etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile çalışmayı becerebilen, personelinin memnuniyetine azami önem veren ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren, sektöründe rekabet gücü yüksek, saygın bir ileri mühendislik firması olma hedefini benimsemiştir.

Kalite Hedeflerimiz

Melina Aero Teknoloji Geliştirme ve Dizayn Bürosu A.Ş. kalite hedeflerinin nesnel olarak ölçülebilir olmasına gayret sarfetmektedir. Kalite hedeflerimiz;

• Müşteri memnuniyetini % 90’ın üzerinde tutmak,
• Proje takvimlerini % 80 oranında tutturmak,
• Gizlilik anlaşmalarına harfiyen uymak,
• Çalışan memnuniyetini % 80’in üzerinde tutmak,
• Her bir personelimizin yılda asgari toplam 45 saat iç ve dış eğitim almasını sağlamak

olarak sıralanabilir.

Kalite Belgelerimiz

Melina Aero en kısa süre içerisinde ISO-9001 sertifikasyon sürecini yürütecektir.

kalite-yonetimi